V četrtek smo učenci drugih razredov združili prijetno s koristnim. Udeležili smo se humanitarnega teka in hoje v Europarku ter jesenskega pohoda.

Po prihodu v šolo, smo pojedli malico. Po malici smo si razdelili kapice in majice, ki nam jih je namenil organizator 4. humanitarnega teka oziroma hoje. Polni pričakovanj smo se odpravili v strnjeni koloni proti Europarku. Tam smo se pridružili številnim obiskovalcem, ki so se prav tako kot mi počasi pomikali proti osrednjemu delu prireditve. Po zaključenem obhodu, smo drugošolci nadaljevali svojo pot proti Potoški vasi. Na tamkajšnjem igrišču smo se ustavili, pojedli  preostanek malice, ostali čas pa namenili igri. Ob različnih igrah, obsijani z žarki jesenskega sonca, smo neizmerno uživali.

Čas je hitro minil in zato smo se morali utrujeni, a zadovoljni, vrniti v šolo.