Učitelji OŠ Ivana Skvarče v šolskem letu 2022/2023

UČITELJICE NA RAZREDNI STOPNJI

 

1. a Katja Peterlin katja.peterlin@os-iskvarce.si
1. b Špela Margan spela.margan@os-iskvarce.si
1. c Janja Božič janja.bozic@os-iskvarce.si
2. a Milica Borštnar milica.borstnar@os-iskvarce.si
2. b Joža Brinovec joza.brinovec@os-iskvarce.si
3. a Jerneja Strmljan jerneja.strmljan@os-iskvarce.si
3. b Urška Majdič urska.majdic@os-iskvarce.si
4. a Metka Vetršek metka.vetrsek@os-iskvarce.si
4. b Janja Vozelj janja.vozelj@os-iskvarce.si
4. c Vanja Guček vanja.gucek@os-iskvarce.si
5. a Sonja Grošelj sonja.groselj@os-iskvarce.si
5. b Nina Jelen nina.jelen@os-iskvarce.si
5. c Anita Drnovšek anita.drnovsek@os-iskvarce.si

 

DRUGE UČITELJICE IN UČITELJI NA RAZREDNI STOPNJI

 

Maja Ule, druga učiteljica v 1. razredu, RaP, JUV, OPB, ISP maja.ule@os-iskvarce.si
Mojca Urbanija, druga učiteljica v 1. razredu, OPB
Simona Grobin RaP, OPB simona.grobin@os-iskvarce.si
Danijela Sekej, druga učiteljica v 1. razredu, RaP, svetovalna delavka danijela.sekej@os-iskvarce.si
Milanka Abram, pomočnica ravnateljice šole, ISP, OPB, RaP pomocnica@os-iskvarce.si
Neja Korbar OPB, JUV neja.korbar@os-iskvarce.si
Nina Špitalar RaP, OPB, KK nina.spitalar@os-iskvarce.si
Tina Zupančič Bergant TJA tina.zupancic@os-iskvarce.si
Urška M. Luzar OPZ, IP, GUM urska.luzar@os-iskvarce.si
Barbara Lekše IP, RaP barbara.lekse@os-iskvarce.si
Andrej Hromin RaP andrej.hromin1@os-iskvarce.si
Leon Grobljar, plavanje leon.grobljar@os-iskvarce.si
Ana Amon ISP, OPB ana.amon@os-iskvarce.si
Dunja Pušnik RaP dunja.pusnik@os-iskvarce.si
Alenka Knez, knjižničarka alenka.knez@os-iskvarce.si
Urška Omahna GUM, GOS, OPB, RaP urska.omahna@os-iskvarce.si
Mojca Sotenšek GOS, SPH, OPB mojca.bernot-sotensek@os-iskvarce.si
Petra Ivanjko TJA petra.ivanjko@os-iskvarce.si
Martin Koncilja OPB, plavanje martin.koncilja@os-iskvarce.si
Katja Borštnar RaP, OPB katja.borstnar@os-iskvarce.si
Vilma Vrtačnik RaP vilma.vrtacnik@os-iskvarce.si

 

 

UČITELJICE IN UČITELJI NA PREDMETNI STOPNJI (RAZREDNIČARKE IN RAZREDNIKI)

 

6. a Helena Kramar Skubic GEO, TVZ, RaP helena.kramar-skubic@os-iskvarce.si
6. b Mateja Naprudnik Praunseis SLJ, DKE mateja.n.praunseis@os-iskvarce.si
6. c Ana Markotić TJA, TIT, ISP ana.mijanovic@os-iskvarce.si
7. a Urška M. Luzar GUM, MPZ, IP urska.luzar@os-iskvarce.si
7. b Nataša Oberč TIT, IP, RaP natasa.oberc@os-iskvarce.si
7. c Tina Zupančič Bergant TJA tina.zupancic@os-iskvarce.si
8. a Apolonija Kovač MAT, TIT, RaP polona.kovac@os-iskvarce.si
8. b Dunja Pušnik ZGO, SLJ, IP, RaP dunja.pusnik@os-iskvarce.si
8. c Anja Šircelj SLJ, DKE, RaP, ISP anja.sircelj@os-iskvarce.si
9. a Vanja Celestina MAT, FIZ, IP vanja.celestina@os-iskvarce.si
9. b Blaž Kos MAT, računalnikar blaz.kos@os-iskvarce.si
9. c Barbara Pavlič SLJ, DK, BIO, NAR, ISP, RaP barbara.pavlic@os-iskvarce.si

 

DRUGE UČITELJICE IN UČITELJI NA PREDMETNI STOPNJI

 

Vilma Vrtačnik, laborantka, administratorka, RaP vilma.vrtacnik@os-iskvarce.si
Darja Murn, sorazredničarka 6. a, SLJ, MAT, RaP darja.murn@os-iskvarce.si
Aleš Celestina, sorazrednik 7. a, MAT, FIZ, ISP ales.celestina@os-iskvarce.si
Dušan Malić, sorazrednik 7. c, računalnikar, MAT, IP, RaP dusan.malic@os-iskvarce.si
Barbara Lekše, sorazredničarka 7. b, LUM, IP, RaP barbara.lekse@os-iskvarce.si
Milanka Abram, pomočnica ravnateljice šole, SLJ, RaP pomocnica@os-iskvarce.si
Ajda Medvešek, sorazredničarka 8. c, NAR, KEM IP, RaP ajda.medvesek@os-iskvarce.si
Ana Amon, sorazredničarka 9. c, psihologinja, ISP, DSP, RaP ana.amon@os-iskvarce.si
Milica Zupančič, sorazredničarka 8. b, ŠPO, IP milica.zupancic@os-iskvarce.si
Martin Koncilja, sorazrednik 6. c, ŠPO, IP martin.koncilja@os-iskvarce.si
Kristina Renko, ravnateljica šole, ZGO ravnateljica@os-iskvarce.si
Andrej Hromin, sorazrednik 9. a, SLJ, IP, RaP andrej.hromin1@os-iskvarce.si
Katjuša Kovačič, sorazredničarka 9. b, pedagoginja, DSP, ISP, RaP katjusa.kovacic@guest.arnes.si
Leon Grobljar ŠPO, RaP, IP leon.grobljar@os-iskvarce.si
Alenka Knez, knjižničarka alenka.knez@os-iskvarce.si
Katja Borštnar, sorazredničarka 6. b, ŠPO, IP, RaP katja.borstnar@os-iskvarce.si
Danijela Sekej, svetovalna delavka, DKE, RaP, DSP danijela.sekej@os-iskvarce.si
Petra Ivanjko, sorazredničarka 8. a, TJA petra.ivanjko@os-iskvarce.si

 

 

UČITELJICE V PŠ ČEMŠENIK

 

Andreja Borišek: vodja PŠČ, druga učiteljica v 1. razredu, ŠPO, LUM, GUM, JV andreja.borisek@os-iskvarce.si
Petra Rome: 3., 4. razred, KK, JUV, RaP, ŠPO, LUM petra.rome@os-iskvarce.si
Anja Čop Lipar 1., 2. razred, RaP, KK, JUV, TJA anja.coplipar@os-iskvarce.si
Irena Hudi GUM, OPB, OPZ irena.hudi@os-iskvarce.si

UČITELJICE V PŠ PODKUM

Maja Brodar: vodja PŠP, 2. učitelj v 1. in 2. razredu, ŠPO, GUM, LUM, JUV maja.brodar@os-iskvarce.si
Andreja Frece Knap: 1., 2. razred, RaP, LUM, ŠPO, OPZ, JUV andreja.frece-knap@os-iskvarce.si
Irena Mihevc: OPB irena.mihevc@os-iskvarce.si
Damjana Grošičar: 3., 4. razred, TJA damjana.grosicar@os-iskvarce.si

 

Erika Kos

kos.erika@gmail.com

Barbara Sotenšek

sotensek.barbara@gmail.com

Tatjana Alauf

tatjana.alauf@osljsg.si

Vanessa Gostiša

vanessa.gostisa@gmail.com

Mojca Potočnik

mojcagluk@gmail.com

 

 

(Skupno 6.427 obiskov, današnjih obiskov 1)