Učitelji OŠ Ivana Skvarče v šolskem letu 2021/2022

UČITELJICE NA RAZREDNI STOPNJI

 

1. a Milica Borštnar milica.borstnar@os-iskvarce.si
1. b Joža Brinovec joza.brinovec@os-iskvarce.si
2. a Katja Peterlin katja.peterlin@os-iskvarce.si
2. b Vanja Guček vanja.gucek@os-iskvarce.si
3. a Špela Turšič spela.tursic@os-iskvarce.si
3. b Urška Klopčič klopcic.urska@os-iskvarce.si
3. c Anja Čop Lipar anja.coplipar@os-iskvarce.si
4. a Metka Vetršek metka.vetrsek@os-iskvarce.si
4. b Janja Vozelj janja.vozelj@os-iskvarce.si
5. a Nina Jelen nina.jelen@os-iskvarce.si
5. b Anita Drnovšek anita.drnovsek@os-iskvarce.si
5. c Sonja Grošelj sonja.groselj@os-iskvarce.si

   

DRUGE UČITELJICE IN UČITELJI NA RAZREDNI STOPNJI

 

Maja Ule, druga učiteljica v 1. razredu, RaP, ISP maja.ule@os-iskvarce.si
Mojca Urbanija, druga učiteljica v 1. razredu, RaP
Marinka Troha RaP marinka.troha@os-iskvarce.si
Mateja Remih TJA mateja.remih@os-iskvarce.si
Simona Grobin RaP simona.grobin@os-iskvarce.si
Janja Božič RaP, LUM, GUM janja.bozic@os-iskvarce.si
Milanka Abram MUS, SLJ, MAT, RaP pomocnica@os-iskvarce.si
Neja Korbar RaP, GUM, GOS neja.korbar@os-iskvarce.si 
Nina Špitalar RaP
Tina Zupančič Bergant TJA tina.zupancic@os-iskvarce.si 
Urška M. Luzar GUM, RaP urska.luzar@os-iskvarce.si
Barbara Lekše RaP, IP barbara.lekse@os-iskvarce.si
Andrej Hromin RaP andrej.hromin1@os-iskvarce.si 
Leon Grobljar RaP leon.grobljar@os-iskvarce.si 
Ana Amon, psihologinja, ISP ana.amon@os-iskvarce.si
Dunja Pušnik RaP dunja.pusnik@os-iskvarce.si
Dušan Malić RaP

dusan.malic@os-iskvarce.si

Nataša Oberč RaP natasa.oberc@os-iskvarce.si
Alenka Knez, knjižničarka alenka.knez@os-iskvarce.si

 

 

UČITELJICE IN UČITELJI NA PREDMETNI STOPNJI (RAZREDNIČARKE IN RAZREDNIK)

 

6. a Urška M. Luzar GUM, IP, RaP urska.luzar@os-iskvarce.si
6. b Nataša Oberč TIT, IP, RaP natasa.oberc@os-iskvarce.si
6. c Tina Zupančič Bergant TJA, ISP tina.zupancic@os-iskvarce.si
7. a Ana Markotić TJA ana.mijanovic@os-iskvarce.si
7. b Ajda Medvešek KEM, NAR, IP, RaP, ISP ajda.medvesek@os-iskvarce.si
7. c Helena Kramar Skubic GEO, IP, RaP, ISP helena.kramar-skubic@os-iskvarce.si
8. a Vanja Celestina MAT, FIZ, ISP, RaP vanja.celestina@os-iskvarce.si
8. b Blaž Kos MAT, računalnikar blaz.kos@os-iskvarce.si
8. c Mateja Remih  TJA, RaP mateja.remih@os-iskvarce.si
9. a Dunja Pušnik ZGO, SLJ, IP, RaP dunja.pusnik@os-iskvarce.si
9. b Apolonija Kovač MAT, TIT, RaP polona.kovac@os-iskvarce.si
9. c Mateja Naprudnik Praunseis SLJ mateja.n.praunseis@os-iskvarce.si

 

DRUGE UČITELJICE IN UČITELJI NA PREDMETNI STOPNJI

 

Barbara Pavlič, sorazredničarka 8. c, NAR, BIO, IP, RaP barbara.pavlic@os-iskvarce.si
Vilma Vrtačnik, sorazredničarka 7. b, laborantka, administrator vilma.vrtacnik@os-iskvarce.si
Darja Murn, sorazredničarka 6. b, SLJ, MAT, RaP darja.murn@os-iskvarce.si
Aleš Celestina, sorazrednik 9. b, MAT, FIZ ales.celestina@os-iskvarce.si
Dušan Malić, sorazrednik 6. c, MAT, IP, RaP

dusan.malic@os-iskvarce.si

Barbara Lekše, sorazredničarka 7. c, LUM, IP, RaP barbara.lekse@os-iskvarce.si
Milanka Abram, GOS pomocnica@os-iskvarce.si 
Anja Šircelj, sorazredničarka 8. b, SLJ, DKE, RaP anja.sircelj@os-iskvarce.si
Ana Amon, sorazredničarka 9. c, psihologinja, DSP ana.amon@os-iskvarce.si
Milica Zupančič, sorazredničarka 7. a, ŠPO, IP milica.zupancic@os-iskvarce.si
Martin Koncilja, sorazrednik 6. a, ŠPO, IP, RaP martin.koncilja@os-iskvarce.si
Kristina Renko ZGO, IP ravnateljica@os-iskvarce.si
Andrej Hromin SLJ, IP, RaP andrej.hromin1@os-iskvarce.si
Katjuša Kovačič, sorazredničarka 9. a, pedagoginja, DSP, ISP, IP katjusa.kovacic@guest.arnes.si
Leon Grobljar, sorazrednik 8. a, ŠPO, RaP leon.grobljar@os-iskvarce.si 
Alenka Knez, knjižničarka alenka.knez@os-iskvarce.si
Irena Kumše Kovač irena.kumse-kovac@os-iskvarce.si

 

 

UČITELJICE V PŠ ČEMŠENIK

 

Andreja Borišek: vodja PŠČ, 1., 2.r., JUV, RaP andreja.borisek@os-iskvarce.si
Petra Rome: 3., 4.r., JUV, RaP petra.rome@os-iskvarce.si
Jerneja Strmljan TJA, ŠPO, GUM, RaP jerneja.strmljan@os-iskvarce.si
Irena Hudi RaP irena.hudi@os-iskvarce.si

UČITELJICE V PŠ PODKUM

Maja Brodar: vodja PŠP, druga učiteljica v prvem razredu, ŠPO, GUM, RaP maja.brodar@os-iskvarce.si
Andreja Frece: 1., 2. razred, TJA, RaP andreja.frece@os-iskvarce.si
Irena Mihevc: 3., 4. razred, RaP irena.mihevc@os-iskvarce.si
Damjana Grošičar: RaP damjana.grosicar@gmail.com

 

Erika Kos

kos.erika@gmail.com

Barbara Sotenšek

sotensek.barbara@gmail.com

Tatjana Alauf

tatjana.alauf@osljsg.si

Vanessa Gostiša

vanessa.gostisa@gmail.com

Mojca Potočnik

mojcagluk@gmail.com

 

 

(Skupno 3.720 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost