NAGOVOR RAVNATELJICE

in skozi tišino gozdov:

mimo podzemnih jam

in prek najvišjih vrhov!

Za ovinkom so vedno novi ovinki.

Sonce sije,

dež pada name

in zvezdni utrinki

svetijo zame.

Najprej grem

in moj je ves svet!

Saj nisem kot roža

v tla pripet!

(Pot, Barbara Gregorič Gorenc)

Spoštovani starši, dragi učenci!

Šola 21. stoletja v središče postavlja učenca. Skrbimo, da je kakovost vzgoje in izobraževanja na čim višjem nivoju, učenca vključujemo v vzgojno-izobraževalni proces od samega začetka. Skupaj z njim razmišljamo o potrebah bodočnosti, ki so danes morda šele v fazi načrtovanja. Živimo v spreminjajoči se družbi, o prihodnosti se nam le svita. Vemo pa, da se bodo morali naši otroci znajti in biti nanjo pripravljeni.

Publikacija vam ponuja nabor informacij, ki so povezane z delovanjem šole, in vas z navedenimi spletnimi stranmi po potrebi usmerja k nadaljnjemu iskanju.

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo skrbeli za dobro počutje vseh udeležencev vzgojno-izobraževalnega procesa na šoli. S skupnimi močmi si bomo prizadevali, da bodo zadane naloge kvalitetno opravljene, kar prinaša notranje zadovoljstvo. Posebno skrb bomo namenili varovanju okolja.

»Prva stvar, ki sem se jo naučila, je, da nikoli nisi premajhen, da bi pripomogel k spremembam.«

(Greta Thunberg)

Kristina Renko, ravnateljica

(Skupno 507 obiskov, današnjih obiskov 1)