Pomlad je pravi čas za vrtičkanje in letošnja je bila na naši šoli še posebej vrtnarsko obarvana. Skupaj z učenci smo poskrbeli, da našo ploščad za šolo krasijo kar tri visoke grede: cvetlična, zelenjavna in zeliščna. V maju smo posadili sadike in posejali semena, nato pa spremljali njihovo rast. Vsak dan opazimo kaj novega, lepega, zanimivega in poučnega.

Rdeče jagode že prav lepo dišijo, špinača in blitva sta postali pravi velikanki, cvetlice k sebi privabljajo različne žuželke, kmalu pa si bomo lahko privoščili tudi pravi zeliščni čaj.

Če boste v bližini, vabljeni, da tudi vi pokukate v naše tri čudovite vrtičke ob šoli.

Najlepša hvala vsem, ki so nam pomagali pri izvedbi projekta, še posebej gospodu Andreju Skrinjarju, ki nam je daroval les za izdelavo visokih gred.