Zjutraj se nam nikakor ni dalo vstati, še posebej medvedom v medvedjem brdu ne, kljub temu, da je današnje dopoldne zadnji dan v šoli v naravi. Kar smo v ponedeljek spakirali iz kovčkov, smo morali danes zapakirati nazaj na svoja mesta. Nekateri smo imeli pri tem veliko več težav kot vi starši pri pakiranju. Ko nam je nekako le uspelo, smo se zbrali v učilnici, kjer nas je učitelj Marjan poslal na orientacijski tek. Naša naloga je bila, da smo v čim krajšem času našli štiri kontrolne točke in se hitro vrnili nazaj v dom. Bilo je zabavno. Po vrnitvi smo pojedli še zadnje kosilo, nato pa je sledila podelitev priznanj za različne dosežke. Od najlepše urejene sobe do najboljšega Robina Hooda, najboljšega pisatelja in seveda najhitrejše skupine na teku. Prijeli smo tudi razredna priznanja. Potem pa smo se poslovili od izredno prijaznega učitelja Marjana in se odpeljali nazaj proti Zagorju, kjer so nas starši že nestrpno pričakovali. Celotna šola v naravi je bila izredno zanimiva dogodivščina.