TEJA VRTAČNIK PONOVNO DRŽAVNA PRVAKINJA, ZLAT TUDI JAKA BAŠ, SREBRNE ANA VRTAČNIK, PATRICIJA KOLANDER IN LARA STRGARŠEK

V soboto, 7. 3. 2015, je na OŠ Louisa Adamiča v Grosupljem potekalo 49. državno tekmovanje za Preglova priznanja iz kemije.  Našo šolo so zastopali Teja Vrtačnik (9.b), Ana Vrtačnik (9.b), Patricija Kolander (8.a), Lara Strgaršek (8.a), Jaka Baš (8.b) in Anja Drnovšek (8.c) ter bili zelo uspešni.

Lanskoletna državna prvakinja iz kemije Teja Vrtačnik je tudi letos dosegla na tekmovanju vse točke (100%) in postala DRŽAVNA PRVAKINJA ter dosegla ZLATO priznanje. Prav tako je ZLATO priznanje prejel tudi Jaka Baš. Ana Vrtačnik, Patricija Kolander in Lara Strgaršek so prejele SREBRNO priznanje.

Vsem tekmovalcem in dobitnikom priznanj iskreno čestitam.

Učiteljica Ajda Medvešek