V torek, 24. 3. 2015, smo prvošolci ujeli še zadnje sončne žarke tega dne in se odpravili na pohodniški izlet.

Po malici v šoli smo se vsi trije oddelki zbrali na parkirišču za šolo, ponovili osnovna izletniška znanja, si oprtali nahrbtnike na ramena in krenili na pot preko Sela in Ravenske vasi do cerkve na Svetem Urhu.Na poti do cilja smo imeli dva kratka postanka, saj je bilo potrebno po naporu popiti nekaj tekočine. Tik pred ciljem so nas v Ravenski vasi navdušili kunci, ki so narisali nasmehe na naše obraze.

Ko smo prispeli do cerkve, smo se najprej okrepčali z dobrotami iz nahrbtnika in si tako povrnili energijo. Občudovali smo okoliške hribe, rastline in živali. Seveda smo si vzeli čas tudi za igro.

Okrog 11. 45 smo se polni novih vtisov in dobrega počutja po isti poti vrnili v šolo.

Prvošolci