V petek, 1. aprila, se je šest učencev naše šole udeležilo regijskega tekmovanja iz konstruktorstva in obdelave gradiv, ki je potekalo na OŠ Frana Kranjca v Celju. Učenci so tekmovali na štirih področjih in osvojili odlične rezultate.

Prvo mesto sta v kategoriji izdelava izdelka iz kovin dosegla devetošolca Jošt Meško in Matic Lezić. V kategoriji reševanje problema s konstrukcijsko zbirko Lego tehnik pa Kristjan Kralj. Vsi trije učenci so premagali vso konkurenco in se bodo v maju udeležili državnega tekmovanja, ki bo potekalo na Pedagoški fakulteti v Ljubljani.

Šestošolka Alja Lukman je tekmovala v kategoriji izdelek iz papirja in dosegla zelo dobro tretje mesto. Uspešno sta v kategoriji izdelek iz lesa tekmovala tudi sedmošolca Lea Špur in Jakob Žnidar.

Vsem učencem čestitke za odlične rezultate.

Nataša Oberč

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)