Tehniški dan Prednovoletna dekoracija doma in šole je potekal v petek, 4. decembra 2020. Otroci smo ustvarjali in poskrbeli za dekoracijo doma, učiteljice pa šole.

Najprej smo se pogovorili, kako se doma pripravljamo na bližajoče se praznike, o obisku dobrih mož, in prisluhnili pravljici Božično drevesce. Učiteljice so za nas pripravile številne predloge za izdelavo novoletnih okraskov, voščilnic, dekoracije za okna in vrata.

Vsak je izbral, kar mu je bilo všeč in za kar je imel ustrezen likovni material. Ustvarjanje ob poslušanju božično-novoletnih pesmi nam je šlo dobro od rok.

Po dobri uri dela smo že lahko pokazali svoje prve izdelke. Učiteljice so nam pokazale, da so med našim ustvarjanjem šolo obiskali radovedni jelenček Rudolf, Božiček in snežaki, ki že komaj čakajo, da se vrnemo nazaj v šolske klopi.