Šolsko leto se približuje koncu. Kot vsako leto, boste tudi letos v juniju vračali učbenike in si jih izposodili za naslednje šolsko leto.

Naj vas spomnim:

Učbeniki morajo biti očiščeni z vlažno krpo in čistilom ter obrisani do suhega. Predvsem bodite pozorni na robove ob hrbtih in okrog nalepk. Če ste jih čez folijo ovili še v svoje ovitke, morajo biti le-ti odstranjeni, prav tako nalepke z vašim imenom, ki so jih preveč skrbne mame prilepile na učbenike.

Poiščite VSE učbenike. Le, če boste na dan, ki je predviden za vračanje vaših učbenikov, vračali komplete, bo izposoja za naslednje leto lahko nemoteno potekala.

Razpored vračanja učbenikov je sledeč:

• Jutri, v petek, 7. junija, vračate učbenike devetošolci, 1. in 2. uro.
  • V ponedeljek, 10. junija, prinesete svoje učbenike osmošolci: uro – 8. b, 3. uro –  8. a.
  • V torek, 11. junija, vračate učbenike učenci 7. razreda:
  1. uro – 7. b, 6. uro – 7. a.
  • V četrtek, 13. junija, ste na vrsti za vračanje šestošolci:
  1. uro – 6. a, 3. uro 6. b, 5. uro – 6. c.
  • V petek, 14. junija, vračate učbenike petošolci:

1.uro – 5. a, 3. uro – 5. b, 4. uro 5. c.

• V ponedeljek, 17. junija, prinesete svoje učbenike učenci 4. razreda.
  • V torek, 18. junija, ste na vrsti tretješolci.
  • V sredo, 19. junija, vrnete učbenika drugošolci.

In

• V četrtek, 20. junija, prinesete delovne zvezke prvošolci in si izposodite učbenika za 2. razred.

Natančno uro vračanja posameznih oddelkov od 4. razreda navzdol bomo določili tekom naslednjega tedna.

Alenka Knez, upraviteljica US