Tudi letos je ob zaključku šolskega leta Društvo Bralna značka Slovenije organizirala prireditev za zlate bralce (torej tiste, ki so za bralno značko brali vseh devet let), kamor so bili vljudno vabljeni tudi naši zlati bralci.

Prireditev je bila v ponedeljek, 22. maja 2017, v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani.

Program in pogovor z avtorjema knjige »Od genov do zvezd«, Sašo Dolencem in Igorjem Šinkovcem, je vodil Boštjan Gorenc Pižama, dopolnjeval pa ga je glasbeno-literarni program raperja Trkaja.

Knjiga »Od genov do zvezd: osupljive zgodbe iz sveta znanosti«, je letošnje darilo vsem zlatim bralcem.

Na naši šoli so bili vseh devet let zvesti knjigi, branju in bralni znački, naslednji učenci: Mark Fele, Tim Groboljšek, Janja Hauptman, Lana Medvešek, Ema Pikelj, Eva Pušnik, Ilhana Smajlović, Živa Stegenšek, Rene Tomažič in Tilen Vozelj.

Čestitamo.