Ko babica me poboža po laseh

in dedku se skrijem v toplih dlaneh,

takrat sem srečna in vesela,

kot bi na nebu sonce objela.

In svet vse lepši se mi zdi,

ko privijem se k dedku in babici…..

Kako hitro mine leto dni……..je bilo večkrat slišati babice, dedke in druge starejše krajane, ki so se v nedeljo, 13.11.2016 zbrali v Gostilni Zaloka v Čemšeniku.

Članice KORK Čemšenik so v sodelovanju z območnim združenjem RK Zagorje in KS Čemšenik tudi letos pripravile srečanje za starejše krajane KS Čemšenik.

Za kulturni programom smo tako kot vsako leto, poskrbeli učenci in učiteljice podružnične šole Čemšenik.

Pričeli smo z uvodno pesmico, nato pa so vsi zbrani z veseljem so prisluhnili ubranemu petju otroškega pevskega zbora Češmin, se nasmejali šalam, deklamacijam in plesnim točkam, ki smo jih za to priložnost pripravili.

Za konec smo zapeli še pesem o Cikasti kravi, pomahali v slovo in rekli: NASVIDENJE PRIHODNJE LETO!