V Hudo hosto pride Groznovilca. To je grozna vila, ki je zelo nagajiva, rada pljuva, grozno preklinja in tudi prijazna ni preveč.slika

Tako se je pričela navihana predstava Groznovilca, ki smo si jo prvošolci ogledali v Lutkovnem gledališču Ljubljana.

V predstavi smo uživali in spoznali nekaj značajsko zelo posebnih živalskih likov, ki so ob koncu spoznali, kako zelo so potrebovali Groznovilco, da jih je spomnila, kako lepo in vredno je živeti.

Po predstavi smo se sprehodili po ljubljanskih ulicah mimo ljubljanske stolnice, Robovega vodnjaka in Magistrata na Tromostovje, do Prešernovega trga. Od  tam smo nadaljevali pot čez Mesarski most in tržnico na Krekov trg, kjer nas je že čakal avtobus.

Preživeli smo lep dan, v šoli pa si bomo izdelali čisto svojo osebno izkaznico, kamor bomo  zapisali vse najljubše stvari, s skrivnostmi in potegavščinami vred :).