V ponedeljek, 13. aprila 2015, bomo opravili 4. športni dan za učence 6., 8. in 9. razreda. Vsak razred bo imel drugačen cilj, zato se navodila malo razlikujejo. Za vse pa velja: oprema naj bo vremenu primerna (pohodni čevlji ali močni športni copati, trenerka, vetrovka ter rezervna majica, ki si jo preoblečemo ob prihodu na vrh), malica (poleg tiste, ki jo boste dobili ob prihodu v šolo ) ter  dovolj osvežilne pijače (voda je še vedno najboljša izbira).

6. razred:  smer pohoda: šola – Kisovec (Loke) – Pušave – Gamberk – lovska koča – Zg. Zavine – Vinski vrh – Vine – šola. Učenci boste prišli v šolo ob 8.20, vzeli malico ter ob 8.30 pričeli pohod, ki bo predvidoma trajal do 13. ure.  Lovska koča bo odprta, zato kakšen evro ne bo odveč.

8. razred:  smer pohoda: šola – Selo – Zelena trava – Zg. Ravenska vas – gasilski dom – Zagorje. Tudi učenci 8. razreda boste prišli v šolo ob 8.20, vzeli malico ter ob 8.30 pričeli pohod, ki naj bi prav tako trajal do 13. ure.

9. razred:  smer pohoda: Trbovlje (lokalni avtobus) – Klek – Planinska vas – Sv. Planina – Kotredež – Zagorje. Ker je ta pohod daljši, boste prišli v šolo že ob 7.30, vzeli malico, ob 8.00 pa se z avtobusom odpeljali do Trbovelj. Pohod se bo tu nadaljeval proti Kleku, Planinski vasi in Sveti Planini. Koča je zaradi zapiranja rudnika zaprta, zato je potrebno pri nakupu malice in pijače to dejstvo upoštevati. Vračali se bomo po poti, ki nas bo peljala mimo Kotredeža v Zagorje. Prihod je predviden med 13.30 in 14.00 uro.

AVTOBUSNI PREVOZ V TRBOVLJE VAS BO STAL  1 euro, ZATO GA IMEJTE S SEBOJ.

Želimo vam obilo športnih užitkov

Kolektiv športnih učiteljev