Leto je kar prehitro naokrog in spet je tu december. Da bi bil čaroben tudi pri nas, smo v začetku meseca okrasili našo šolo. Učenci so se razdelili v skupine in si razdelili delo. Z navdušenjem so začeli obrisovati in izrezovati snežinke, smrečice in zasnežene hribe iz papirja. Vse to smo prilepili na okna in vrata učilnic. Ogledali smo si tudi dve predstavi v Delavskem domu – glasbeno matinejo Gasilec Samo v izvedbi Glasbene šole in Trije dobri možje v izvedbi gledališke skupine OŠ Ivana Kavčiča. Izdelovali smo voščilnice, si ogledali božično risanko, peli praznične pesmi, se sprehodili skozi praznično okrašeno mesto Zagorje, plesali in se veselili prihoda treh dobrih mož. Pravljični december bo kar prehitro minil in že bo tu novo leto, polno novih izzivov in priložnosti. Prvošolci in učiteljice želimo vsem vesele praznike ter srečno novo leto 2015.