V sredo, 22. 9. 2021, smo 3. razredi matične šole imeli tekaški športni dan. Ogreti in pripravljeni na nove zmage smo se z vso vnemo odpravili do Europarka. Pričakalo nas je sončno vreme in prijetno vzdušje. Vsak 3. razred si je poiskal svoj kotiček v parku in igra se je lahko začela. Uživali smo na igralih ladje Argonavtek, igrali nogomet, se žogali in preskakovali kolebnice. Končno je napočil čas tudi za tek in tekmovanje. Slišalo se je utripanje src, čutilo se je vznemirjenje in pozitivna tekmovalnost. Tekli smo na vso moč in vztrajnost je prinesla zmagovalce, čeprav vsi vemo, da smo to bili vsi. Prvi trije fantje in dekleta so res prejeli medalje, vsi ostali pa smo si zaslužili tolažilno nagrado.

Rekoč »važno je sodelovati in ne zmagati« smo zadovoljni zaključili športni dan. 

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)