Četrfinale državnega tekmovanja v rokometu za starejše deklice

Četrfinalno tekmovanje v rokometu za starejše deklice je potekalo na Vrhniki, 10. 2. 2020. Učenke naše šole so osvojile 1. mesto, prepričljivo so premagale OŠ iz Vrhnike in OŠ iz Novega mesta. S tem dosežkom so si zagotovile nastop v polfinalu, ki bo v mesecu marcu. Larisa Nurikić je prejela priznanje za najboljšo strelko turnirja, za uspeh pa moramo pohvaliti prav vse učenke. Za uvrstitev v polfinale državnega tekmovanja jim čestitamo, v nadaljevanju pa jim želimo veliko športne sreče.

Vodja ekipe: Milica Zupančič

Pomočnica na tekmi: Katja Borštnar


Streljanje z zračno puško – področno tekmovanje

V Velenju je bilo 5. 2. 2020 področno tekmovanje v streljanju z zračno puško. Nika Skubic, učenka 7. c, je osvojila 1. mesto in se z najboljšim rezultatom uvrstila na državno tekmovanje.

Iskrene čestitke in veliko uspehov v nadaljevanju tekmovanja.

(Skupno 239 obiskov, današnjih obiskov 1)