V petek, 7. 2. 2020, smo v šoli gostili KUD Podkum, ki je pripravilo kulturno prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku. Prijazno smo bili vabljeni tudi šolarji in učiteljice. S prireditvijo smo se spomnili velikega pesnika, dr. Franceta Prešerna. Med ostalimi nastopajočimi je šolski pevski zbor zapel dve pesmici, učenci dramsko-recitacijskega krožka pa so se predstavili na zanimiv način, v živo in s kratkim filmčkom. Po končani prireditvi smo bili vabljeni na pogostitev in tako smo z druženjem zaključili večer.

V ponedeljek, 10. 2. 2020, smo imeli športni dan, drsanje na Ledenki v Zagorju. Že v nedeljo nas je strašil močan veter, da dneva mogoče ne bomo izpeljali, kot smo predvideli. Pa se je zjutraj vreme v Zagorju obrnilo nam v prid in odšli smo se drsat. Nekateri so drsali prvič. Veselje in nepopisna sreča sta pokazala, da so učenci nadvse uživali.

Irena Mihevc

 

(Skupno 207 obiskov, današnjih obiskov 1)