V soboto, 4. 6. 2022, smo imeli na Podkumu lov na zaklad v okviru Rap-a. Škrat Jan nam jo je pošteno zagodel in nam skril čarobno skrinjo. Podali smo se na naravoslovno pot in se skozi različne naloge prebili do naše skrite skrinje. Za nagrado smo z učenci pripravili taborni ogenj. Ker nam jo je vreme pošteno zagodlo, so bile veje premokre, zato nam ga ni uspelo zakuriti. Namesto ognja smo se pozabavali z naravnimi materiali in iz njih ustvarjali. Iz naravnega materiala smo si naredili družabne igre, ki smo se jih igrali kar v gozdu. Bilo je prav luštno in zabavno, saj smo lahko za en dan postali pravi raziskovalci.

Taborni ogenj pa kljub temu še čaka na nas in z veseljem si bomo ob njem popekli kakšen kruhek ali pa spekli jabolka.

Učiteljici Barbara Grobin in Irena Mihevc

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)