Planica je letos zopet prava snežena kraljica, saj so se po dveh letih v dolino pod Poncami vrnili tudi gledalci. Tradicionalna akcija Zavarovalnice Triglav je ogled poletov v četrtek, 24. 3. 2022, omogočila učencem osnovnih šol iz vseh krajev Slovenije, tudi učencem naše šole, ki so uvodni del štiridnevnega spektakla v smučarskih poletih občutili na čudovit sončen dan. Visoke spomladanske temperature so jo sicer malce zagodle prirediteljem, saj so se zaradi tega pojavile težave na zaletni smučini. Učenci so zato videli manj poletov od pričakovanih, vendar bodo spomini izleta v Planico za učence vseeno ostali v lepih spominih. Videli so namreč največje zvezdnike tega čudovitega športa, ki so leteli tudi preko 230 metrov. Utrinki so zajeti v galeriji.

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)