Danes smo dočakali že četrti dan našega bivanja v CŠOD. Dan smo začeli s sprehodom do jase, kjer smo posneli igro o Repi velikanki. Imeli smo brezmejno domišljijo, se urili v improvizaciji in pri tem neznansko uživali. Nastali so odlični video posnetki. Tudi po malici smo se odpravili v gozd. Tokrat smo se lotili drugačnega dela. Raziskovali smo vremenske pojave, se urili v opazovanju in merili različne parametre vremena, trenutnega stanja v ozračju. In tudi tokrat smo naredili še korak več. V skupinah smo posneli vremensko napoved za Kozjak. Danes smo se v gozdu neznansko zabavali in se pri tem veliko naučili. Mogoče boste starši lahko pokukali v naše video posnetke na 3. roditeljskem sestanku. Po kosilu pa nas je čakala posebna dejavnost, preživetje v naravi. Odšli smo na parkirišče, poslušali predstavitev, kasneje pa smo nabrali suh material za kurišče ter čisto sami zanetili ogenj s kresilom. Na ognju smo spekli twisterje – zavite kruhke. Bili so tako slastni, da smo jih spekli več in porabili vso pripravljeno testo. Po večerji nas je čakala še soba pobega. Pokazali smo timski duh, naša povezanost je bila odlična, predvsem smo pa noro uživali. 

Kar težko verjamemo kako hitro se je odvilo naše bivanje v CŠOD Škorpijon. Imeli smo se nepozabno, stkali nove vezi, utrdili obstoječe. Veselih obrazov, polni novih spoznanj in doživetij, predvsem pa nepozabnih spominov se jutri vračamo domov, v naše Zagorje. 

Lepo vas pozdravljamo, danes še škorpijoni, jutri zopet Zagorjani.

(Skupno 352 obiskov, današnjih obiskov 1)