Tako veseli pa učenci in zaposlene na PŠ Čemšenik že dolgo nismo bili! Vas zanima, zakaj? Nismo potrebovali veliko. Po enem letu smo se lahko z avtobusom odpeljali na  Gorenjsko. Obiskali smo Kekčevo deželo, Nordijski smučarski center Planica in Zelence.

Dan se nam je začel že zgodaj zjutraj. Naša prva postaja je bil obisk Kekca in njegovih prijateljev. Najprej smo srečali Mojco, ki jo je Bedanec zaprl, mi pa smo bili njeni rešitelji. V zahvalo nas je Mojca vodila po Kekčevi deželi. Bedanca smo prestrašili in pobegnil nam je na Špik. Brincelj nam je pokazal skrivni rov do Kekca. Joj, v njegovi družbi smo resnično uživali. Nasmejal nas je do solz. Teta Pehta pa mu je zaradi njegovih besed navila uhlje. V Nordijskem centru smo ugotovili, da imamo čudovite skakalnice, vendar še nismo dovolj pogumni, da bi se tudi mi s smučmi spustili po hribu navzdol. Bravo vsem, ki si to upajo. Pokukali smo tudi v dvorano s snegom. Tja vas z veseljem odpeljemo, če vam bo vroče. Tam se resnično ohladiš. Naša pot se je nadaljevala do Zelencev. Občudovali smo zelenomodro barvo jezerčka in uživali v tišini in soncu.

Dneva je bilo prehitro konec in odpeljati smo se morali nazaj proti Čemšeniku. Imeli smo super zaključek leta.

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)