Spoštovani starši in devetošolci!

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je na svoji spletni strani zapisalo objavo, v kateri obveščajo vse kandidate, ki se prijavljajo za vpis v srednje šole za prihodnje šolsko leto 2020/2021, da bodo srednje šole, ki še niso izvedle preizkusov nadarjenosti, ki so pogoj za vpis v nekatere srednješolske izobraževalne programe, v katere se želijo prijaviti devetošolci, ali razgovorov z devetošolci, ki se prijavljajo za vpis v športne oddelke gimnazije, te aktivnosti izvedle po izteku ukrepa začasnega prenehanja vzgojno-izobraževalne dejavnosti.
Prav tako bo prvotno postavljen rok (2. 4. 2020) za prijavo za vpis v srednje šole za prihodnje šolsko leto prestavljen.
Novi datumi oziroma roki še niso znani. Obvestili vas bomo takoj, ko bodo določeni.
Dodatne informacije lahko pridobite na spletni strani ministrstva:
https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/.
V kolikor imate kakšno vprašanje, skrbi, pomisleke glede vpisa, mi pišite na e-naslov:
katjusa.kovacic@os-iskvarce.si .

Ostanite zdravi!
Katjuša Kovačič, svetovalna delavka

(Skupno 165 obiskov, današnjih obiskov 1)