Od pričetka projekta Tedijeve dogodivščine mineva eno leto. V tem času so učenci PŠ Čemšenik doživeli, napisali in narisali veliko zanimivih zgodb in dogodivščin, ki so se dogajale v šoli in doma, pa tudi marsikje po širni Sloveniji. Te dni se je Tedi z enim izmed učencev potepal po Mariboru.

Najbolj zanimive zgodbe, skupaj s fotografijami in risbami, sem zbrala in jih poslala v objavo uredništvu pedagoške revije Didakta, ki sem jo prve dni novembra prejela po pošti.

Učenci oddelka podaljšanega bivanja Podružnične šole Čemšenik so se zelo razveselili svojih zgodb, objavljenih v reviji. Vse smo natančno pregledali in prebrali. Soglasno smo sklenili, da se bomo tudi v prihodnje igrali in družili s Tedijem, zgodbe in dogodivščine pa še naprej zapisovali v zvezek, ki potuje skupaj z njim.

Irena Hudi

 

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)