MLADI PLANINCI!

K planinskemu krožku vabiva v tem šolskem letu vse, ki:

• ste učenci od 2. do 9. razreda OŠ Ivana Skvarče,
  • radi koristno preživljate prosti čas, se gibate v naravi, imate veselje do pohodništva in druženja z vrstniki s sosednjih šol,
  • imate dovolj kondicije,
  • imate primerno opremo (oblačila in obutev) za varno hojo v hribe in gore,
  • nimate zdravstvenih težav bolezni, ki bi vas ovirale na pohodih,
  • imate proste sobote (kajti izleti so ob sobotah),
  • boste ob prijavi na planinski krožek v mesecu septembru plačali članarino PZS (za leto 2020), s katero boste tudi zavarovani na izletih, cena je 7 evrov.

V preteklem šolskem letu smo izvedli 7 izletov:

na Lovrenška jezera, Kalanov hrib, Rašico, srečanje mladih planincev na Lisci, Limbarsko goro, Orožnovo kočo pod Črno prstjo, Sveti Miklavž

Če se odločiš za naš krožek, morajo starši izpolniti in podpisati prijavnico, ki jo dobiš pri mentorici ali pa si jo natisnete doma. Prijavnice z denarjem (7 evrov za članarino) zbirava do ponedeljka, 16. septembra!

Učenci, ki bodo obiskovali krožek, dobijo za vsak izlet vabilo z vsemi potrebnimi informacijami o izletu (opis poti, čas hoje, oprema, stroški izleta …). Prijaviti se je potrebno še na vsak izlet posebej!

Planinski krožek je povezan tudi s stroški prevoza. Cene so različne, odvisno od vrste prevoza (vlak/avtobus) in relacije (krajša/daljša).

Izlete organiziramo v sodelovanju s Planinskim društvom Zagorje in njihovimi planinskimi vodniki.

Mentorici Simona Grobin in Darja Murn

Priloga: Planinski krožek- prijavnica