Včeraj smo pozno v noč predstavljali plakate za domače branje.

Zjutraj pa se kar nismo mogli zbuditi, zato smo potrebovali čisto pravo budnico.

Dopoldan smo dokončali mozaike in jih predstavili sošolcem.

Nato smo odšli na Ptujsko morje. Ne veste kaj je to? Največje umetno jezero v Sloveniji. Počutili smo se kot na morju, le dež nas je malo motil. Opazovali smo različne vrste ptic – labode, race, ponirke, čigre, rečne galebe…

V dežju smo se odpravili na bazen, od tam pa smo kar priplavali nazaj v topel dom.

Naj se še malo pohvalimo. Najbrž ste dobro stiskali pesti za naš plavalni uspeh: prav vsi od  44 učencev, ki smo sodelovali na plavalnem tečaju, smo osvojili vsaj bronastega delfinčka. BRAVO MI!!!

Čeprav nam je tukaj zelo lepo, se veselimo jutrišnjega  snidenja s starši – pričakajte nas med 15.30 in 16. uro na glavni avtobusni postaji v Zagorju.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)