Obveščamo vas, da v šol. letu 2014/2015 prehajamo na brezgotovinsko poslovanje. Stroški prehrane in morebitnih dodatnih dejavnosti (prevoz, vstopnine), razen stroškov CŠOD, bodo obračunani na plačilnem nalogu UPN oz. z direktno obremenitvijo SEPA.

S tem vam želimo omogočiti enkratno mesečno plačilo vseh stroškov. V primeru neplačanih obveznosti bomo terjatev v zakonitem roku predali odvetniku.

V kolikor želite odpreti ali ukiniti direktno obremenitev, prosimo, da sporočite v računovodstvo.

Če želite obračun prehrane in dodatnih dejavnosti prejemati na eni položnici za dva ali več šoloobveznih otrok, prosimo, izpolnite izjavo o združenih položnicah. Le – ta je na spletni strani šole. Podpisano pošljite po elektronski pošti ali jo prinesite v računovodstvo.

Ravnateljica:

Alenka AŠIČ

Priloga:  (Izjava o združenih položnicah (.docx) (.pdf)

Priloga: Obvestilo (.docx)   (.pdf) 

 

 

Ravnateljica:
Alenka AŠIČ, prof.

 

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)