Otroški pevski zbor Šentjurčki, Podružnične šole Podkum, letos na območni reviji sodeluje že tretjič. Po prvih rahlo majavih in negotovih korakih v svetu zborovskega petja, so v letošnjo pomlad že kar pogumno zakorakali. Na pevskih vajah so vztrajno in pridno vadili in pilili pesmice, s katerimi so v veselje staršev in krajanov Podkuma, v letošnjem šolskem letu že nastopali. Pevci otroškega pevskega zbora Šentjurčki zelo radi pojejo jeseni in pozimi, še najraje pa ZAPOJEJO POMLADI, ko se lahko s svojim petjem predstavijo tudi na velikem odru Delavskega doma v Zagorju.

Na OBMOČNI REVIJI PREDŠOLSKIH, OTROŠKIH IN MLADINSKIH PEVSKIH ZBOROV ZAGORJA OB SAVI 2014

 »POJEMO POMLADI«,

 

ki je potekalo v četrtek, 8. maja, so zapeli pesmi z naslovom Moj očka ima konjička dva, Kosec in Tula tu. Strokovni spremljevalec g. Matjaž Vehovec je pohvalil njihov nastop, saj so se odlično odrezali.

Čestitke Šentjurčki!!!

GALERIJA SLIK:

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)