V sredo, 7. 5. 2014, smo imeli športni dan. Ker nam letos zima ni bila naklonjena, smo namesto sankanja odšli še na en pohod, ki smo ga združili z orientacijo in s poznavanjem rastlinstva. Šli smo na Čemšeniško planino.
Do Prvin smo se peljali z avtobusom. Od tam smo se odpravili peš po gozdni poti, ki se je vzpenjala, zato smo vmes tudi malo počivali. Ko smo prišli iz gozda, se je pred nami odprl čudovit razgled na južno stran, kjer se lepo vidi  Zasavska Sveta gora, Roviškovec, Pleše, smučišče Marela, Kum in drugi okoliški vrhovi.
Pot smo nadaljevali po ozki stezici, pod katero je bilo zelo strmo pobočje, zato smo hodili zelo previdno en za drugim. Na koncu poti smo zagledali kočo in pred njo lesene klopi in mize, kjer smo imeli počitek in malico, lahko smo se tudi malo igrali.
Nato smo pot nadaljevali naprej skozi gozd. Ob poti smo videli spomenik, kjer smo se slikali. Opazovali smo tudi rastline in jih skušali prepoznati. Šli smo vse do mesta, kjer se nahaja vpisna knjižica, nato pa smo se obrnili nazaj proti koči.
Od koče smo se odpravili navzdol do Prvin, kjer nas je že čakal avtobus.
Čeprav smo bili malo utrujeni, smo se imeli zelo lepo.
                                                            Učenci in učiteljice 4. razredov
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)