Na PŠ Čemšenik se pripravljamo na novoletne praznike tudi tako, da pridno izdelujemo novoletne voščilnice.  Vsako leto se učenci razveselijo, da bodo lahko sodelovali pri izdelavi voščilnic, in so za delo zelo motivirani. Pri urah likovne vzgoje uporabljamo različne likovne tehnike, kot so slikanje, risanje in kiparstvo. Te tehnike smo uporabili kot osnovo za izdelovanje voščilnic. Učencem sem najprej predstavila različne tehnike izdelave voščilnic, praznične motive in potreben material, nato pa so se sami odločili, katero tehniko izdelovanja bodo uporabili. Delo je potekalo v manjših skupinah, med uro pa so imeli učenci priložnost, da preizkusijo različne tehnike. Ob koncu smo se dogovorili, da je vsak učenec doma v mislih izdelal čisto svojo unikatno voščilnico, in ob našem naslednjem druženju so nastale prav posebne unikatne voščilnice učencev.

Voščilnice lahko vsi, ki bi radi svoje najbližje razveselili z unikatnimi izdelki otrok, kupite na prednovoletnem srečanju 16. 12. 2013.

Vanja Guček

 

GALERIJA SLIK:

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)