Maj je mesec ljubezni, mesec pomladi, mesec cvetja … Pa tudi mesec za pohode in igro v naravi. Kljub izredno spremenljivim vremenskim razmeram smo ujeli in izkoristili čudovit dan za športne igre v naravi. Izvajali smo jih na travnatem igrišču v Potoški vasi.

In kaj vse smo počeli? Večina fantov je seveda igrala nogomet. Skupina otrok se je preizkušala v igranju odbojke, a na žalost je mreža za nas še previsoka. Malo smo se povečali, ko smo hodili na hoduljah. Posebna preizkušnja je bilo skakanje v žakljih. Tudi z obroči se je dalo marsikaj početi. Med nami je bila mojstrica, ki je vrtela kar štiri obroče hkrati. Nekaj deklic pa je skakalo skozi obroče kot psički pri dresuri v pasji šoli. Res smo bili spretni.

Utrujeni od naštetih aktivnosti smo se vračali v šolo skozi Evropark in zraven občudovali naravo v pomladni lepoti.

                                                           prvošolci in učiteljice Mojca, Mili in Darja

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)