Spoštovani starši,

vreme nam to pomlad resnično ni naklonjeno. Po šolskem koledarju je v letošnjem šolskem letu določena delovna sobota, ki smo jo želeli organizirati kot dan šole. Žal  je bila za vse sobote v aprilu in maju vremenska napoved zelo slaba, za naslednji soboti so v Europarku že napovedane druge športne prireditve, 8. junija pa je na naši šoli državno tekmovanje gasilcev.

Odločili smo se, da bomo imeli v soboto,  1. junija 2013, delovni dan – pouk. Napovedan DAN ŠOLE z vsebino tek – MIGAJMO SKUPAJ bomo izvedli v popoldanskem času  od 1. do 10. junija 2013. Tako bomo uresničili naš cilj –  sodelovanje z vami. Pravočasno vas bomo seznanili z organizacijo in vas prosili za posredovanje podatkov, ki jih bomo potrebovali  (dopoldansko varstvo in kosilo, šolski prevoz …).

V želji, da nam bo v začetku junija le posijalo sonce za daljše časovno obdobje, vas lepo pozdravljamo.

Alenka Ašič,

ravnateljica

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)