Današnji tehniški dan smo začeli z razgovorom o onesnaževanju vode in zraka, posledicah onesnaženja, o izumiranju živalskih vrst, ravnanju z odpadki, , … Praktični del  smo izvajali individualno, v dvojicah ali v manjših skupinah.  Ustvarjali smo različne oblike  iz odpadnega materiala (vozila, stavbe, stanovanjske prostore,…). Spet drugi smo izbirali med naslednjimi dejavnostmi:  izdelava plakatov za  predstavitev celotne problematike podnebnih sprememb,  izdelava  slikanice z okoljevarstveno problematiko, priprava  reklame za okolju prijazen izdelek.  Po skupinah smo nekateri , hodnike in prostore šole, očistili smeti. Čas nam je kaj hitro minil, saj smo vmes šli tudi v knjižnico, kjer smo si poiskali poučne knjige z okoljsko tematiko in se sproščali ob branju slikanice z ustrezno vsebino.

                                                                                                                   Učenci 3.a in 3.b razreda z učiteljicama Joži Brinovec in Janjo Vozelj

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)