Starši!

Pred nami je zimska šola v naravi, ki jo bomo preživeli v Ribnici na Pohorju. Naj Vas spomnimo, da je odhod avtobusa v ponedeljek, 17. 12. 2012, ob 8.30 izpred glavne avtobusne postaje v Zagorju. Iz Ribnice na P. pa se odpeljemo v petek, 21. 12. 2012, ob 12. uri.

Pred odhodom bi želeli še izpopolniti seznam potrebščin, ki jih bodo učenci potrebovali za aktivnosti, načrtovane za čas, ko ni smučarskega tečaja:

svetilka za pohod z baklami, peresnica z barvicami in flomastri, geotrikotnik, šestilo, škarje, lepilni trak, lepilo, barvni/časopisni papir, nekaj belih listov in družabne igre  ter kakšno knjigo.

Verjamemo, da se bomo imeli lepo. Vtise o naših doživetjih pa si v obliki prispevkov učencev lahko dnevno ogledate preko spletne strani šole.

Zimski pozdrav.

razredničarke