Svet za preventivo v cestnem prometu nas je seznanil z zaporo Gasilske ceste. Po tej poti hodi v šolo veliko naših učencev, zato so razredniki učence natančno seznanili z uporabo predlaganih pešpoti do šole. Na spletni strani šole so tudi fotografski posnetki z označenimi potmi, ki naj jih uporabljajo učenci na poti v šolo in iz šole.

Z učenci od 2. do 5. razreda bodo učiteljice prehodile predlagane poti in jih na poti opozorile na nevarnosti. Po zagotovilih predstavnikov ustanovitelja bodo na kritičnih točkah redarji, ki bodo usmerjali učence.  Prosimo, da se z otrokom tudi doma  pogovorite  o uporabi nadomestne  poti in  upoštevanju navodil redarjev.

Med jesenskimi počitnicami bodo pričeli s sanacijo zunanjih stopnic pri šoli, zato bo stopnišče do  zaključka del zaprto.  V začetku naslednjega tedna vas bomo obvestili o poti do šole, ki jo bo v uporabi v času zapore stopnic, učence pa bomo pravočasno seznanili in jim posredovali natančna navodila.

S spoštovanjem,

Alenka Ašič,

ravnateljica

Zemljevid poti 1

Zemljevid poti 2

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)