Prvošolci smo si za prvi pohod izbrali krožno pot v smeri: šola- Gorica- Ruardi- Evropark- Farčnikova kolonija- šola.

Zjutraj smo se zbrali v šoli, nato pa dobro opremljeni in obuti vzeli pot pod noge. S samo hojo nismo imeli težav, poleg tega nam je služilo tudi vreme. Bilo je zelo toplo za ta letni čas. Zato smo na Gorici postali, da smo se slekli in malo popili. Potem pa naprej do Ruardija in skozi Evropark kam drugam kot seveda na igrala. Ampak najprej smo zavzeli klopce okoli igral in pobrskali po nahrbtnikih. Marsikaj sladkega se je skrivalo v njih. Kot pravi prijatelji smo si dobrote delili. Potem smo »okupirali« igrala, nekateri pa so tudi tekali, delali potičke iz peska in še kaj. Ob 11. uri smo se odpravili nazaj proti šoli.

»Noge so že malo utrujene,« je rekla Vesna, pa so nas vseeno prinesle nazaj do šole, kjer se je končal naš prvi športni dan.

Nekaj utrinkov s pohoda si oglejte na priloženih fotografijah.

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)