Že kar nekaj časa je minilo od kar so imeli učenci od 1. do 9. razreda tehnični dan: Ekološki dan.

Uživali smo v polni meri in navsezadnje kar je najboljše, smo bili res nagrajeni, ko smo izdelke predstavili na natečaju.

Vzporedno sta potekala dva natečaja in sicer Kako v naši šoli oziroma v našem kraju ravnamo z odpadki?

Prvega je organizirala Komunala Zagorje, kjer je komisija med prispelimi izdelki narejenimi iz odpadnih materialov izbrala kot najboljšega, delo učenke 6.a razreda, Nine Štrajhar, ki je za nagrado prislužila celemu razredu izlet v Ljubljano, o katerem pa smo že poročali.

Podelili so tudi posebno nagrado za najbolj izvirno idejo, in sicer učenkam 9. b razreda, Emi Kogovšek, Tamari Drobež in Sari Medved.

Drugi natečaj pa je organiziralo podjetje Ceroz iz Hrastnika, kjer pa je komisija med najboljše uvrstila izdelek učenk 7. a razreda, in sicer Neže Kosi, Neže Skrinjar, Neje Drgan, Petre Očkon  in Line Cilenšek, ki so si s svojo »Princesko« prislužile celodnevno kopanje v bazenu Rimske Toplice.

Čestitke vsem nagrajenkam in še popotnica za v prihodnje šolsko leto, bodimo še naprej ustvarjalni.

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)