Mesec marec je vesel mesec. Pomlad se prebuja, naše mame praznujejo svoj praznik in mi šolarji smo že precej pomladne volje.

Tistega lepega pomladnega dne,  smo se zbrali v prosvetnem domu v naši lepi vasici in vsem mamicam, babicam in drugim obiskovalcem pokazali, česa vsega smo sposobni. Dan pred materinskim dnem smo šolarji z učiteljicami za vaščane Čemšenika pripravili posebno oddajo in jim pomladne dni še polepšali. Prireditev, ki je potekala v organizaciji KORK Čemšenik, so poleg šolarjev popestrila tudi dekleta iz folklorne skupine ter govora predsednice Rdečega križa Zagorje ge. Metke Podpečan in predsednika KS Čemšenik g. Mitja Drobeža.
Tistim, ki se nam niste mogli pridružiti na posebni izdaji oddaje Tistega lepega pomladnega dne, pa ponujamo nekaj utrinkov.
Anja Čop
(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)