Na razpis 8. likovnega natečaja Jaz, umetnik na temo Pogled skozi okno se je letos odzvalo 34 mentorjev osnovnih šol in njihovih podružnic s 156 likovnimi deli učencev.

Komisija v zasedbi nekdanjih profesoric likovne umetnosti je imela izjemno težko nalogo, saj je morala izmed vseh 156 del izbrati le po tri iz vsake triade.

Dela so ustvarjena v različnih likovnih tehnikah, ki izražajo kreativnost, igrivost in so polna otroške ustvarjalnosti.

Sklepno dejanje je potekalo v četrtek, 18. maja, ob 18. uri v večnamenskem prostoru OŠ Ivana Skvarče v Zagorju.

Izbrani avtorji so prejeli Kopitarjeva priznanja, nagrajena dela pa krasijo stene Van Goghove sobe.

Vsem nagrajencem in mentorjem čestitamo, ostalim sodelujočim pa se zahvaljujemo za poslane prispevke in se že veselimo ustvarjanja tudi v naslednjem šolskem letu.

Barbara Lekše,
vodja natečaja

Izbor del 8. likovnega natečaja Jaz, umetnik

Rezultati za 1. triado