Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

Upamo, da ste počitnice preživeli lepo, doživeli veliko nepozabnih trenutkov in si nabrali veliko energije za novo šolsko leto, ki se bo pričelo v petek, 1. septembra 2023.

Učenci od 2. do 9. razreda naj pridejo v šolo ob 8.10. Učenci pred šolo počakate na svoje razrednike, ki vas bodo pospremili v matične učilnice. S poukom pričnemo ob 8.20.

Pouk bo za učence od 2. do 5. razreda potekal 4 učne ure (2 uri z razrednikom, 2 uri po urniku). Učenci od 2. do 5. razreda prinesete vse šolske potrebščine.

Urnik pouka na prvi šolski dan, 1. 9. 2023

Za učence od 6. do 9. razreda bo pouk potekal 5 učnih ur (2 uri z razrednikom in sorazrednikom, 3 ure po urniku). Učenci predmetne stopnje prinesete šolske potrebščine glede na petkov urnik.

Urnik pouka na prvi šolski dan, 1. 9. 2023, predmetna stopnja

Na prvi šolski dan bodo za učence organizirani obroki prehrane (malica, kosilo) glede na prijave, ki ste jih podali.

V petek podaljšanega bivanja ne bo, vozni redi avtobusnih in kombi prevozov najdete TUKAJ.

Želimo vam lep preostanek počitniških dni, v petek pa prijeten skok v novo šolsko leto.

Kolektiv OŠ Ivana Skvarče Zagorje ob Savi

(Skupno 3.595 obiskov, današnjih obiskov 1)