Veste, da je že četrtek? Res smo ga težko pričakovali, saj se že nekaj mesecev veselimo ogleda Vulkanije.

Tja smo se odpravili po kosilu. Med vožnjo z avtobusom smo opazili, da v Prekmurju ni sama ravnina, ampak imajo tudi gričevje. Cilj našega izleta je bil na Goričkem. Tam nas je pričakal krtek Oli, ki je ime dobil po olivinu. Veste, kaj je to? To je kristal zelene barve, ki ga lahko najdemo na območju Vulkanije. Za nami je nepozabno potovanje v globino goričkega vulkana skozi zgodovino Zemlje.  Najbolj nam je bila všeč adrenalinska vožnja z vlakcem. Navdušeni smo bili nad vsemi kristali, ki jih imajo v trgovini, kar vse bi imeli.

Po večerji smo se udeležili prireditve Murska Sobota ima talent, kjer so nas nastopajoči navdušili s svojimi nastopi. Večer se je zaključil s pravim diskom. Bilo je nepozabno.

(Skupno 115 obiskov, današnjih obiskov 1)