V drugem in tretjem tednu novembra je po vsej Sloveniji potekalo šolsko tekmovanje Bober. ACM tekmovanje iz računalniškega mišljenja Bober, katerega organizator za Slovenijo je ACM Slovenija v sodelovanju z Univerzo v Ljubljani, Univerzo v Mariboru in Univerzo v Kopru, je sestavljeno iz treh tekmovanj: Boberček (za učence od 2. do 5. razreda osnovne šole), Mladi bober (za učence od 6. do 9. razreda osnovne šole) in Izkušeni bober (za dijake srednjih šol).

Tudi naši učenci so se udeležili šolskega tekmovanja. Udeležilo se ga je 132 učencev, na tekmovanju so sodelovali učenci matične šole in obeh podružničnih šol. Bronasta priznanja je prejelo 14 drugošolcev, 12 tretješolcev, 9 četrtošolcev, 4 petošolci, 1 šestošolec, 4 sedmošolci, 4 osmošolci in 2 devetošolca.

Vsem tekmovalcem čestitam za izkazano zanimanje in znanje.

Lep december in vse dobro.

Dušan Malić, mentor

Šolsko tekmovanje Bober 2022/2023
(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)