V četrtek, 12. 5. 2022, smo učenci 1. a-razreda v sklopu projekta »Ti meni danes, jaz tebi jutri« izvedli čistilno akcijo. K akciji smo povabili tudi naše starše in stare starše in z veseljem se nam je pridružila babica enega učenca. Nataknili smo si rokavice, vzeli vrečke in se odpravili po okolici šole. Žal smo zelo hitro naleteli na prve odpadke, ki pa smo jih še hitreje pobrali. Pot nas je odnesla do igrišča, kjer smo naleteli na pravo zakladnico plastenk, nadaljevali smo do vrtca in se na koncu vrnili k šoli. Med našim obhodom smo pobrali tudi ogromno cigaretnih ogorkov.

Ko smo z delom končali, smo bili zaradi rezultatov našega dela zelo veseli, saj je bila okolica šole spet čista. Sedaj pa upamo, da takšna tudi ostane.

Učenci 1. a-razreda in učiteljica Nina Špitalar

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)