26. maja 2022 nas je obiskala pisateljica Majda Koren. Saj veste, tista, ki je napisala mnogo zgodb o Mici, rožnati pošasti z velikimi zelenimi očmi. Pa o Maju, ki bi mu bolezen lahko zmešala štrene, a mu jih ni. Pa o Juliji, ki je zaljubljena lol, in o Župci in njegovem dnevniku. Povedala nam je nekaj o svojem otroštvu, nastajanju knjig in njihovih junakih, pa o pasteh interneta in o svoji spletni strani. Z njo so prišli Mici, Kapo in Bundo. A kdo sta Kapo in Bundo? V knjižnici te čaka strip, v katerem najdeš odgovor.

Tako smo zaključili še eno bralno leto in si obljubili, da bomo brali za Bralno značko tudi prihodnje šolsko leto.

Čestitamo skoraj 400 značkarjem od 1. do 8. razreda, prav posebna pohvala pa velja vsem 19 zlatim bralcem, ki so z branjem za Bralno značko vztrajali vseh devet let.

Knjižničarka Alenka

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)