Učenci 3. b smo v prvi polovici šolskega leta tekmovali na natečaju Trajnostna energija 020. Sodelovanje je obrodilo sadove, saj smo si z likovnim izdelkom z nazivom Ekobot prislužili denarno nagrado. Veseli in ponosni smo celo leto potrpežljivo čakali, da se bodo epidemiološki krepi sprostili in da se bomo lahko skupaj odpravili nekam na izlet.

In se je zgodilo. V torek, 22. 6. 2021, smo se odpravili na športni dan v pustolovski park Geoss, kjer smo preživeli adrenalinsko dopoldne. Učenci smo uživali na plezalih in priznamo, da je vsake toliko komu zastal dih. A ob spodbudah sošolcev in učiteljic je bilo lažje nadaljevati in vztrajati. Pustolovščina, sošolci, dobri prijatelji, druženje, izzivi … To je bil super pouk.

Čeprav smo se na koncu dodobra utrujeni vračali proti domu, smo veseli in zadovoljni, da smo ob koncu tega »posebnega« šolskega leta, skupaj preživeli čudovito dopoldne norih dogodivščin, ob tem pozabili na skrbi in se prepustili pustolovščini.

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)