Spoštovani!

V preteklem letu je Mladinski center Zagorje ob Savi skupaj z Društvom prijateljev mladine Zagorje ob Savi dvakrat uspešno izvedel dogodek »Kua bi u lajfi?« – predstavitve poklicev za mladostnike in mlade po metodi Žive knjižnice. Tudi letos ga bomo izvedli, tokrat na platformi Zoom.

Namen dogodka je s predstavitvijo raznovrstnih poklicev olajšati karierno odločitev mladostnikov in mladih pri izbiri nadaljnjega šolanja. Učenci osnovnih šol in dijaki se bodo imeli priložnost pogovarjali s predstavniki poklicev in tako iz prve roke izvedeli, kako je potekala njihova izobraževalna pot. Prav tako bodo slišali, kakšne prednosti določen poklic ponuja, izzive, ki jih prinaša, in druge zanimivosti.

Z velikim veseljem vabimo učenke in učence zadnje triade na spletno predstavitev poklicev, ki bo v soboto, 28. 11., med 10.00 in 13.00 na spletni povezavi https://rb.gy/qjbmet (geslo: MCZOS).

Ne zamudite priložnosti, da se vam ponudijo nove možnosti!

Informacije o dogodku lahko spremljate na naši spletni strani in na Facebook dogodku.

Prijazen pozdrav,

Nina Beja

Sekretarka Društva prijateljev mladine Zagorje ob Savi

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)