Spoštovani.

Občina Zagorje ob Savi obvešča, da se dne 21.9.2020 odstranijo začasne pokončne table, ki so postavljene za preprečevanje parkiranja na pločniku ob stavbi vrtca Smrkci. Vljudno naprošamo, da vozniki ne parkirajo vozil na pločniku ob stavbi vrtca Smrkci, tovrstno nepravilno parkiranje namreč povzroči nemalo nevarnosti za pešce, predvsem za otroke in ovira ostala vozila.

Istega dne se cestna vrata pri vrtcu, zaradi ponavljajočih kršitev vožnje v nasprotno smer, vračajo na prejšnji oz. avtomatski režim delovanja. Vrata se odprejo, ko vozilo ustavi na označenem polju pred vrati in so odprta vse dokler tega polja ne prevozi zadnje vozilo v koloni. Voznike opozarjamo, da naj bodo pri tem strpni in s parkiranjem na cesti ne povzročajo nepotrebnih zastojev pred temi vrati.   

Cilj nove prometne ureditve je zagotoviti tekoč promet in čim večjo varnost šolskih poti ter okolice vrtca zato naprošamo, da vozniki dosledno spoštujejo prometna pravila.

Hvala za razumevanje,

Občina Zagorje ob Savi  

S prijaznimi pozdravi!                         

Boris Grošelj, dipl.inž.tehn.prom.

Strokovni sodelavec VII

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)