V tednih, odkar je virus COVID-19 prizadel mnoge države sveta, smo učitelji s področja izobraževanja tudi v Sloveniji zavihali rokave in se lotili poučevanja na daljavo.

Poučevanje in učenje od doma predstavljata za večino učiteljev, učencev in njihovih staršev veliko spremembo in tudi izziv. Načrtovanje vsebin od učiteljev terja veliko časa, prilagodljivosti in iznajdljivosti. Pomagamo si z dostopnimi viri in spletnimi vsebinami, ki jih prilagajamo učencem.

Na Podružnični šoli v Čemšeniku so imeli v teh tednih učenci možnost izbirati tudi med vsebinami za ustvarjanje in prosti čas. Vsebine in dejavnosti niso bile obvezne, učenci so se jih lahko lotili v prostem času. Nastale so izjemne stvaritve, ki potrjujejo, da DOMIŠLJIJA res NIMA MEJA.

Irena Hudi

DOMIŠLJIJA NE POZNA MEJA

(Skupno 280 obiskov, današnjih obiskov 1)