Spoštovani starši,

zaradi novega O D L O K A o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih , ki ga je danes sprejela vlada, vas obveščamo, da žal varstva niti za posebne skupine ne bo. Šole in vrtci so s ponedeljkom zaprti za vse. S tem obvestilom se preklicuje obvestilo v zvezi z organizacijo varstva za nekatere poklice.

Pazite nase in seveda tudi na druge.

S spoštovanjem

Župan Občine Zagorje ob Savi, ravnatelj/-ice osnovnih šol in Vrtca Zagorje ob Savi

 

 

 

 

Kristina Renko, ravnateljica

 

OŠ Ivana Skvarče, Zagorje ob Savi

Tel: 03 56 69 900

Email: ravnateljica@os-iskvarce.si

Spletna stran: www.os-iskvarce.si

 

 

[Sporočilo je skrajšano]  Prikaži celotno sporočilo

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)