Predsednik republike Borut Pahor je včeraj priredil sprejem ob podelitvi priznanj Faca leta 2019, s katerimi počastijo nadarjene in navdihujoče otroke, ki bogatijo in spreminjajo svet okoli sebe. »S faco leta ne želimo spodbujati tekmovalnosti, ampak želimo predstaviti javnosti množico žarečih, radovednih in navdihujočih obrazov,« je poudarila vodja projekta Sonja Merljak Zdovc, ki je s ponosom spremljala podelitev Pahorjevih priznanj, med katerimi so bili mladi raziskovalci, misleci, poslovneži, dobrodelneži in da, tudi umetniki.

Rock Ivančki smo včeraj, 16.12. 2019, prejeli častitljivi naziv, Postali smo namreč face julija in avgusta 2019. Kot pa se od tako udarne rockovske družbe tudi pričakuje, smo na svoj edinstven način poskrbeli, da je med zidovi predsedniške palače odzvanjala nalezljiva rockerska melodija.

Bilo je neeeepoooooozaaaabnooooooooo!!!!!

Več odmevov si oglejte na spodnjih povezavah:

https://casoris.si/faca-leta-2019-pogumni-otroci-ki-si-drznejo-sanjati/

https://njena.svet24.si/clanek/svet-slavnih/5df8890d2e915/kdo-je-rockal-v-predsedniski-palaci

Utrinki sprejema ob podelitvi priznanj Faca leta 2019

[VIDEO] Utrinki s sprejema, ki ga je ob podelitvi priznanj Faca leta 2019 priredil predsednik republike.

Objavil/a Borut Pahor dne Torek, 17. december 2019

MNP

(Skupno 418 obiskov, današnjih obiskov 1)